Hakkımızda


Mutluluğun 2018'den beri adresi: Kütahya Hanzade Düğün Salonları...

 

Hanzade Düğün Salonları, yenilikçi, modern, teknolojik altyapısı ve hizmet anlayışıyla öne çıkarken; farklı konsepti, zengin hizmetleri ile sektörün öncüleri arasında yer almaktadır.

 

Işıklandırma, iklimlendirme, ses sistemleri, fotoğraf, video çekimi, masa düzeni, ikram çeşitleri de dahil aklınıza gelebilecek her türlü detayı sizin için hazırlayarak modern tesislerimizde unutamayacağınız bir düğün olması için çalışıyoruz. Geniş repertuvarımızdan yaptığınız yöresel veya popüler müzik seçimi, canlı orkestra tarafından icra edilmektedir.  

 

Çocuk oyun alanı, palyaço, bebek bakım odası, balkon, kafeterya, asansör gibi genç - yaşlı her misafirinizin ihtiyaç ve konforu düşünülerek hazırlanan ferah salonlarımızın keyfini sürün. 

 

Hanzade Düğün Salonları olarak, hayatınızın en anlamlı ve önemli anlarının ve anılarının mekanı olmaktan ve hayallerinizi süsleyen düğün, nişan, kına, sünnet töreni, balo gibi organizasyonları sizlere profesyonel ekipman ve kadromuzla sunmaktan gurur duymaktayız. 

 

Özel günlerinde insanlar herşeyin mükemmel olmasını isterler. Sizin için önemli olan bu günleri, profesyonel ekibimizle en iyi şekilde organize ederek sizlere unutulmaz anlar yaşatmak için çalışmaktayız. Modern ambiansı ve geleneksel Osmanlı motifleri ile fark yaratan Hanzade Düğün Salonları, düğün sahiplerini ayrıcalıklı kılacak, misafirleri de memnun edecektir. 

 

Gelin hayallerinizdeki düğünü birlikte gerçekleştirelim..

Bize Yazın